Hakkmızda

Şirketimiz Hakkında

Hakkımızda

Şirketimiz Kızılötesi Bilgisayar iletişim ve Reklam San. Tic. Ltd. Şti. 2003 yılında Karaman’da kuruldu.

Şirketimiz üstün ve güvenilir hizmet sunup , müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ekip çalışması çerçevesinde hizmet standartlarının dahada yükselmesini amaçlayarak müşterilerimiz için azami memnuniyeti sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Şirket olarak sahip olduğunuz bilgisayar donanım ve ekipmanları için teknik destek ve danışmalık görevlerini üstlenmek ve size teknolojiyi yakından takip edebilmek için yardımda bulunmak istiyoruz. Sahip olduğunuz bilgisayar ve yan ürünlerinde karşınıza çıkacak olan teknik arıza, sorunlar ve yeni fikirleri hayata geçirmek için iş birliği yapmayı öneriyoruz.

Şirketimiz Bilişim Teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan hizmetleri markadan bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede ve kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı biçimde sağlamaktadır. Şirketinizde ve/veya evinizdeki bilgisayarların sorun çıkarması her zaman beklenmeyen ve işlerinizi aksatan kötü bir durumdur. Böyle durumlarda ikinci bir sorunda bilgisayarınızı olduğu yerden alıp bir teknik servis için başka bir yere taşımakta ayrı bir sorun haline gelmiştir. Şirketimiz size bu durumda bir çözüm sunuyor ve bu servisi evinize yada iş yerinize taşıyor. Firmamız periyodik teknik bakımlar için de size uygun fiyatlarla kaliteli servis ve danışmanlık için anlaşmalar sunuyor. Yazılım ve Donanım gereksinimlerini doğru tespit edip kesin çözümlerin üretilmesi ve tüm donanımlarıyla en doğru sistemlerin kurulması sağlamakla birlikte Microsoft ürünleri ve network konusunda veri iletişimi ile ilgili yenilikleri ve çözümleri sunarak sistemle ilgili her konuda hizmet vermekteyiz.

Ürün Satışı

Kızılötesi Bilgisayar, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda onlara en uygun çözümleri sunar. Bu çözümlerdeki temel hedefi müşterilerinin en kaliteli ürünleri , en kısa sürede ve en ucuz maliyetle almalarını sağlamaktır. Bu bağlamda, satışını yaptıkları ürünlerde alanındaki en kaliteli, en güvenilir ve en sorunsuz satış sonrası hizmeti veren markaları müşterilerine sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Teknik Servis

Kızılötesi Bilgisayar, bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır. Bize iletişim sayfamızda yazan telefon , e-mail ve msn adreslerimizden ulaşabilir, tek bir telefonla markalı - markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Ekibimiz kendine gelen arıza çağrılarını yanıtlar müşterilerin arızalı ürünlerin durumunu kendilerinin de takip edebilmesi için müşteri kaydını alır ve arızayı bünyemizde bulunan uzmanlara ileterek size bilgi ve çözüm önerisi olarak geri dönüşümü sağlar.

Danışmanlık

Kızılötesi Bilgisayar, sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ederek müşterilerine aktarır. Bu bağlamda oluşabilecek yeni iş imkanları onlara en hızlı ve en doğru biçimde ulaştırılır. Kullanılan tüm donanım ve yazılım ürünleri, bir baskı merkezinin kullanabileceği şekilde entegre edilerek müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun çözüm üretilir.