Hizmetlerimiz

Sizlere bir telefon kadar yakınız !

Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik kamerası kurulum ve teknik servis hizmetleri ile iş yeri, ev, ofis ve tüm istediğiniz alanları 7/24 görüntüleme hizmeti sağlamaktayız. Güvenlik kamerası kurulumu ve CCTV Kamera Sistemleri DVR-NVR teknik servis hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz.

Yerinde Bilgisayar Servisi

Yerinde bilgisayar teknik servisi hizmeti ile tüm laptop, notebook, pc tamiri ve bakım onarım hizmetlerini Karaman ilimiz genelinde adresinizde sağlıyoruz. Kurumsal ve bireysel olarak bizden yerinde bilgisayar servisi hizmeti alabilirsiniz.

Notebook Servisi

Laptop Anakart, ekran kartı tamiri, laptop lcd ekran paneli, laptop yedek parça tedariki ile tüm notebook bakım onarım, tamir, teknik servis hizmetlerini vermekteyiz. Firmamız yazılımsal ve donanımsal tüm bilgisayar arızalarında marka ve model ayırmadan, garantili ve garanti dışı olan cihazlarınızın sorunlarına çözüm getirmektedir.

Network Kablolama

Network kablolama, CAT5, CAT6 ve diğer yapısal kablolama hizmeti ile yeni açılan şirketinizin veya tadilata giren tüm bölgelerin network kablolama hizmetini vermekteyiz. Tüm iş yeri ağ kablolama ihtiyaçlarınız için bizden teklif alabilirsiniz.

Notebook ve Bilgisayar Satışı

Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış notebookları ve bilgisayarları sizlere sunmaktadır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz notebook ve bilgisayar önerileri son çıkan teknoloji trendlerine göre oluşturulmuş,kaliteli ve bütçenize uygundur.

Notebook Peryodik İç Bakımı

Notebook iç bakımını ihmal etmek ilerde büyük sıkıntılara neden olabilir. Firmamıza getirdiğiniz arızalı notebooklarınızın tamiratını,bakımını olabilecek en kısa sürede bitirip sizlere teslim ediyoruz.

Web Tasarım & Web Yazılım

İnternet Hedef kitlelere ulaşmanın en ekonomik ve verimli yoludur. Firmaların internet üzerinden en iyi şekilde reklamını yapıp bu doğrultuda kişisel veya kurumsal siteler için Ekonomik çözümler üretiyoruz.

Gamer PC ve Aksesuarları

Son çıkan teknolojileri sürekli takip ederek, siz değerli müşterilerimize son teknolojik gamer pc ve aksesuarlarını uygun fiyatlarla temin ediyoruz.

LCD Değişimi

Notebooklarınızdaki menteşe bölgesinde meydana gelen hasarlardan dolayı kasanızın bazı kısımlarında kırılmalar, bozulmalar meydana gelebilir. Getirdiğiniz arızalı notebooklarınızda kasa onarımı, bakımı ve Lcd değişimi yapmaktayız.